Apželdinimas

Apželdinimo paslaugos – tai vienas iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Mūsų komanda susideda iš patyrusių ir kvalifikuotų savo srities specialistų, atliekančių darbą kokybiškai bei preciziškai, prieš tai išanalizavus bei aptarus su klientu optimaliausius sprendimus atsižvelgiant į jo galimybes, poreikius bei pageidavimus. Per savo egzistavimo laikotarpį sukaupėme nemažai žinių apželdinimo sferoje, sėkmingai įvykdėme daug projektų, kuriomis pilnai liko patenkinti klientai. Teikiame visas su apželdinimu susijusias paslaugas nuo projektavimo iki priežiūros.

Visų aplinkos tvarkymo darbų finalinis etapas yra aplinkos apželdinimas, kuris nulemia viso sklypo įvaizdį. Todėl labai svarbu jam skirti daug dėmesio ir turėti busimą gerbūvio viziją. Rinkites kokybiškas apželdinimo paslaugas iš mūsų.

Formuojame medelius, atnaujiname kiemo aplinka, kuriame aplinkos apželdinimo projektus, patariame gėlynu įrengimo klausimais ir įrengiame gėlynus pagal Jūsu pageidavimus. Jūsų aplinka-mūsų rūpestis- kad Jūs neturėtumėt rūpesčių.